top of page

Jak pomóc ?

Nasza fundacja od lat działa na rzecz pomocy potrzebującym. Kilka lat temu połączyliśmy świat zwierząt, ze światem dzieci wprowadzając program o nazwie Misie Dzieciom i robota Leosia, o którym mówił cały świat.

Wobec świadomości i znajomości pojęcia kryzysów żywieniowych wszyscy wiemy, że w czasie działań wojennych wielu ludzi, w tym dzieci cierpi z powodu braku dostępu do podstawowego jedzenia. Uzyskanie posiłków o odpowiedniej wartości odżywczej, które są niezbędne w hospitalizacji małych pacjentów jest niemalże niemożliwe. Znana jest nam także problematyka głodu, a ten pojawia się natychmiast tam, gdzie wszystko, co wkoło Cię otacza jest bombardowane i niszczone. Zdobycie posiłków w warunkach, w których, śmierć niesiona przez pociski, ostrzały artyleryjskie, bomby w tym te zakazane fosforowe i kasetowe, które spadają, jak deszcz z nieba jest obarczone ryzykiem utraty życia. 

Zdecydowaliśmy się działać szybko i skutecznie, przeprowadzając analizę potrzeb i możliwości.

Obecnie we współpracy z Ortopedyczno-Rehabilitacyjnym Szpitalem Klinicznym im. Wiktora Degi Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu oraz Fundacją Siepomaga.pl, prowadzimy akcję dotyczącą przekazywania samopodgrzewających się posiłków zawierających zbilansowaną dietę niezbędną do funkcjonowania szpitali dziecięcych w rejonie wojny na Ukrainie tj. w Charkowie, Kramatorsku, Słowiańsku, Krzywym Rogu, Hersoniu, Odessie. Dzięki wsparciu tych instytucji możemy działać jeszcze skuteczniej i docierać z pomocą do jeszcze większej liczby potrzebujących dzieci.

Szpital im. W. Degi w Poznaniu to uznana placówka medyczna, która od lat działa na rzecz dobra pacjentów i ich rodzin. Udzielił on pełnej wiedzy medycznej i technicznej, a także wsparł działania kontaktowe z ordynatorami dedykowanych szpitali z Ukrainy.

Fundacja Siepomaga.pl to organizacja, która podczas tej akcji udostępnia nam platformę do prowadzenia zbiórek oraz aktywnie dołącza do jej rozpropagowania, co pozwoli nam na skuteczniejsze pozyskiwanie funduszy na ten jakże ważny cel.

Ambasada Ukrainy w Rzeczpospolitej Polskiej w Warszawie przyłączyła się do akcji ustalając oraz przekazując dane adresowe placówek wzdłuż pierwszej linii frontu i najbardziej potrzebujących jednostek szpitalnych, w których hospitalizowane są dzieci, kobiety w ciąży i matki karmiące. 

Wsparcie finansowe

  Zbiórka na SIEPOMAGA.PL  

Jeśli chcesz pomóc w naszej akcji, możesz to zrobić poprzez aktywny udział w zbiórce na portalu "Siepomaga.pl". To miejsce, gdzie zbieramy fundusze na realizację tego projektu. Dzięki Twojemu wsparciu, możemy zakupić samopodgrzewające się posiłki dietetyczne i przekazać je do szpitali dziecięcych na Ukrainie.

Aktywny udział w zbiórce na "Siepomaga.pl" to bardzo łatwy sposób, aby przyczynić się do naszej akcji. Wystarczy przejść na stronę portalu, przeczytać o naszym projekcie i wybrać kwotę, którą chcesz przekazać.  Każda  złotówka  będzie  dla  nas  cenna i pomoże nam w realizacji celów.

 

Dzięki   Tobie  możemy  działać  jeszcze  skuteczniej i pomagać jeszcze większej liczbie potrzebujących dzieci w szpitalach dziecięcych na Ukrainie.

  Wpłaty na konto  

Możesz dokonać darowizny przekazując swój datek na konto bankowe naszej fundacji. Dane do wpłaty:

Don Vittorio Foundation

Ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa

nr konta: 20 1090 1463 0000 0001 3445 1468

Santander Bank Polska

Pamiętajcie, by przekazując nam środki umieścić w tytule przelewu dopisek:

"Posiłek dla dzieci w rejonie wojny"

SERDECZNIE DZIĘKUJEMY ZA WSPARCIE !!!

  Podaruj 1,5%  

Możesz dokonać darowizny przekazując 1,5% podatku na rzecz naszej fundacji. Wystarczy, że wypełniając PIT wskażesz nas, jako odbiorców przekazywanej kwoty. 

Instrukcja:

SERDECZNIE DZIĘKUJEMY ZA WSPARCIE !!!

Zrzut ekranu 2023-03-26 o 13.15.33.png
bottom of page